па-беларуску по-русски english
Previous Advisors snd Secretary's


Джуліё Мурат
Сакратар Апостальскай нунцыятуры
з 18 чэрвеня 1997 г. па 11 кастрычніка 2000 г.

Read more...
 


Хенрык Мечыслаў Ягадзінскі
Сакратар Апостальскай нунцыятуры
з 18 чэрвеня 2001 г. па 3 верасня 2005 г.

Read more...
 

Ежы Міралслаў Цудны
Сакратар Апостальскай нунцыятуры
з 30 чэрвеня 2005 г. па 18 красавіка 2008 г.


Read more...
 

Крыспін Вітольд Дубель
Сакратар Апостальскай нунцыятуры
з 19 красавіка 2008 г. па 2 ліпеня 2012 г.

Read more...
 

Філіпа Чампанэлі
Сакратар Апостальскай нунцыятуры
з 3 ліпеня 2012 г. па 9 ліпеня 2015 г.

Read more...
 


© 2017 Apostolic Nunciature in Belarus